ANA SAYFA

Yeni_Menu

 
PERDE KOLON SİSTEMLERİ

 

Perde ve Kolon Sisitemleri; Portiwood Kolon ve Perde Kalıplarını, Ayarlı Dairesel Perde Kalıplarını, Tırmanma Kalıp Sistemlerini, Sac ve Plywood Yüzeyli Hafif Pano Sistemlerini içermektedir.

 
DÖŞEME SİSTEMLERİ

 

Döşeme Sistemleri; Teleskobik Dikmeli Sistemler, Flanşlı Tip İskele Sistemi, Fincanlı Tip İskele Sistemlerini kapsamaktadır.

 
CEPHE İSKELE SİSTEMLERİ

Cephe İskele Sistemlerimiz; Flanşlı Tip Cephe İskel, Fincanlı Tip Cephe İskele, H Tipi Cephe İskele, Flanşlı Tip Güvenlikli Cephe İskelesi ve H Tipi Güvenlikli Cephe İskele Sistemlerini Kapsamaktadır.

Kurumsal 

 

Firmamız inşaat sektörüne iskele,kalıp, endüstriyel kalıp sistemlerinin projelendirilmesi, üretimi ve satış sonrası teknik destek konularında hizmet vermektedir.
 

İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurarak bize mail atabilirsiniz.

GALERİ

Evgen İskele - Kalıp ve İskele Sistemleri

EVGEN İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİ olarak Ankara merkezli firmamız inşaat sektöründe sıfır ve ikinci el ürün temin etmektedir. Firmamız stoktan Sıva iskelesi, Teleskobik direk, Fincanlı kalıp altı iskele, Plywood, İnşaatlık kereste, Tierood, Ayna, Kelebek, Çiroz kilidi, Sac inşaat panosu, Modüler perde kalıbı, İskele kalası, Çivi, Bağteli, H20 ahşap kiriş vb inşaat malzemelerini sıfır ve ikinci el olarak müşterilerine sunmaktadır.

Aklınızdan geçenleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin!