İnşaat Demir Direk Fiyatları

İnşaat Demir Direk Fiyatları

İnşaat demir direk fiyatları konusunda Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri olarak firmamız oldukça ekonomik çözümler sunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerindeki sahibinden satılık ikinci el inşaat demir direklerine ulaşıp satın almasını yapmaktayız. Ankara merkez depomuzda tüm bakım ve onarımlarını yaptıktan sonra uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize satışa sunmaktayız.

Teleskopik direk olarak da bilinen inşaat demir direk fiyatları malzeme kalitesi ve kullanım ömrü değişkenlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Malzeme kalitesinden kasıt teleskopik dikmelerin imalatında kullanılan boru kalınlığı ve üretim teknolojisidir. Boru kalınlığı arttıkça malzemenin ağırlığı da artmakta ve buna bağlı olarak demir fiyatıyla orantılı olarak fiyatta yükselmektedir. İnşaat demir direklerinin etli malzemeden imal edilmiş olması kaliteli olduğunun tek göstergesi değildir. Ülkemizde teleskopik direk imalatında kendini ispatlamış belli standartlara ulaşmış üreticiler bulunmaktadır.

İnşaat demir direk fiyatlarında bir diğer unsur ise teleskopik direk boy farkıdır. Betonarme inşasında kat yüksekliği tercih edilecek teleskopik dikmenin yüksekliği konusunda belirleyicidir. Buna bağlı olarak inşaat demir direğinin yüksekliği ile fiyatı arasında doğru orantılı bir değişim gözlenir.

İnşaat Demir Direk Fiyatları

İnşaat Direkleri Çeşitleri

İnşaat demir direk çeşitleri kullanım yeri ve kat yüksekliği bakımından sınıflandırabilir. Kullanım yeri direğin döşeme kalıbı altında kiriş altı direği mi yoksa mahya altı direğimi olduğu ile alakalıdır. Kiriş altı teleskopik direk, kiriş kalıbı altına denk gelen yerde kullanılmaktadır. Başlık mesafesi mahya altı direğine göre daha uzundur. Bunun sebebi kiriş imalatının daha kaliteli ve düzgün olması ile alakalıdır. Mahya altı teleskopik direkleri normal başlık sistemiyle imal edilmiştir. Kiriş altı direklere göre başlık mesafesi daha kısadır.

Kalıp altı yüksekliği teleskopik direk çeşitleri bakımından bir diğer belirleyici unsurdur. Kat mesafesi ile doğru orantılı olarak inşaat direği boyu değişiklik göstermektedir. Normal konut projelerinde genellikle 3,50 metreye kadar teleskopik dikmeler tercih edilmektedir. Ticari yapılarda, işyeri, fabrika vb. yerlerde 5,00 metreye kadar açılabilen teleskopik direklere ihtiyaç duyulabilir. 5,00 metreden daha yüksek imalatlarda ise teleskopik direk kullanımı sıkıntı yaratabilir. Bu noktada kalıp altı iskele sistemi daha verimli olacaktır. Kalıp altı iskele sistemi hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Evgen İskele olarak firmamız stoklarında tüm inşaat demir direkleri hazır bulundurulur. İhtiyacınız bütçenize göre ister kiralık teleskopik direk, ister satılık teleskopik direk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

İkinci El İnşaat Direkleri Temini

İkinci el inşaat direkleri temini son yıllarda artan fiyatlar sebebi ile son derece önem kazanmıştır. Sıfır teleskopik direk fiyatları ikinci el teleskopik direk fiyatlarına göre oldukça yüksektir. Bu sebepten ötürü inşaat direği kullanıcıları ikinci el teleskopik direk arayışına girmişlerdir. Bu noktada firmamız Evgen İskele, ikinci el inşaat demir direkleri konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve kaliteli malzemeleri sunmaktadır.

Tüm Türkiye genelindeki firmaların ve kişilerin ihtiyaç fazlası teleskopik direklerine ulaşıyor ve değer fiyatları ile satın alıyoruz. Satın almasını gerçekleştirdiğimiz direklerin gerekli kontrollerini yaptıktan sonra boy ve diğer özelliklerine göre sınıflandırmasını gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu sınıflandırma işlemi ikinci el teleskopik direk satın almak isteyen müşterilerimizin işini oldukça kolaylaştırıyor. Aradığı ikinci el inşaat direğini istediği şekilde bulan müşterilerimiz ekonomik bir şekilde satın alımlarını gerçekleştiriyor. Tüm Türkiye geneline sevkiyatı bulunan güvenilir nakliye firmaları ile satın almış olduğunuz ikinci el inşaat dikmelerinin siz değerli müşterilerimize ulaşmasını sağlamak bizim için her zaman önem arz etmektedir.

Teleskopik İnşaat Direği Hakkında Bilgi

Teleskopik inşaat direği hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda yer alan numara ve konum bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyarız.