Teleskopik Direk

Teleskopik Direk Nedir?

Teleskopik direk, döşeme kalıp sistemlerinde kullanılan, yük taşıma özelliğine sahip ayarlanabilir iskele sistemidir. Teleskopik direk sektörde demir direk, teleskop dikme, kalıp direği, inşaat direği, demir direk gibi isimlerle de bilinir. Teleskopik direk alırken dikkat edilmesi gereken hususlar boru kalınlığı ve ayar mekanizmasının sağlamlığı olmalıdır.

İnşaat demir direk fiyatları hakkında bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Teleskopik Direk Fiyatları

Teleskopik direk fiyatları, imalatında kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Evgen iskele kalıp sistemleri olarak piyasadaki en kaliteli teleskopik direkleri en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her boyda demir dikmeleri stoklarımızda hazır bulundurup tüm Türkiye genelinde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Teleskopik direk fiyatları hakkında bilgi için tıklayın.

Teleskopik Direk Ankara

Teleskopik direk Ankara piyasasında Evgen İskele Kalıp Sistemleri olarak firmamız her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İkinci El Teleskopik Direk

İkinci el teleskopik direk fiyatları yeni malzemelere göre daha uygun olmaktadır. Bunu bağlı olarak ikinci el teleskopik direk piyasada en çok aranan inşaat kalıp malzemeleri arasındadır.

Evgen İskele Kalıp Sistemleri  tüm Türkiye genelinde sahibinden satılık ikinci el teleskopik direk çeşitlerine ulaşıp satın almasını gerçekleştirir. İşinde uzman personeli ve kaliteli ekipmanlarıyla her türlü tamir ve bakımını yaptıktan sonra siz değerli müşterilerine satışa sunar.

Kiralık Teleskopik Direk

Kiralık teleskopik direk piyasasın da Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri uygun fiyat hızlı teslimat bilinciyle müşterilerine hizmet vermektedir. Satın alma maliyetlerini yüksek bulan müşterilerimiz için teleskopik direk kiralama hizmetimiz hazır stoklarla devam etmektedir.

Bu Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin