Plywood (Pleymut)

Plywood (Pleymut) Nedir?

Plywood, yüksek dayanıklılığa sahip iki yüzü film kaplı kontraplak paneldir. Çeşitli ağaç türlerinden üretilen plywood inşaat, dekorasyon, mobilya gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. İnşaat kalıp malzemeleri arasında plywood önemli bir yere sahiptir. Plywood kelimesi yabancı kökenli bir kelime olduğu için halk arasında pleymut olarak da bilinir.

Plywood Kalıp Fiyatları (Ankara)

Plywood fiyatları, kalitesi ve kullanım amacına  göre değişiklik göstermektedir.

Evgen iskele kalıp sistemleri olarak en kaliteli plywoodları en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.   

Plywood Çeşitleri

Plywood çeşitleri inşaat kalıp malzemeleri sektöründe yerli ve ithal olarak bulunmaktadır. Günümüz koşullarında yerli üreticilerde plywood kalıp konusunda oldukça başarılıdır. Plywood çeşitleri sveza plywood, odek plywood , syply  plywood  ve yerli plywood olarak isimlendirilir. Firmamız tüm marka plywood çeşitlerini hazır stoklarında bulundurmaktadır.

Plywood Ebatları

Plywood ölçüleri genellikle 1250*2500mm, 1500*3000mm şeklindedir. Kalınlık olarak kullanım alanına göre inşaatlık plywoodlar 18mm, 21mm olarak, otomotiv sanayiinde 30 mm olarak tercih edilmektedir. 18mm plywood inşaat kalıp malzemeleri arasında en çok tercih edilen malzemedir.

Plywood Ağırlığı Ne Kadar?

Plywood ağırlığı kullanılan ağaç türüne göre değişiklik gösterir. Normal şartlarda huş ağacından imal edilmiş 13 katman 18mm plywood (1250*2500) 38 kg civarında gelmektedir.

Plywood İkinci El

Plywood İkinci El Hakkında Bilgi

İkinci el plywood, inşaatlık kereste piyasasında en çok talep gören plywood kalıp malzemesidir. İkinci el pleymut fiyatları yeni plywoodlara göre daha uygundur.

Evgen iskele kalıp sistemleri olarak tüm Türkiye genelinde sahibinden satılık ikinci el plywoodları satın alıp gerekli düzenlemelerini yapıyor, daha sonra uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamız satmış olduğu tüm plywoodlara iş bitimi ikinci el olarak satın alma garantisi vermektedir. Satmak istediğiniz tüm ikinci el pleymutlarınızı  aynı gün nakit ödeme ile en yüksek fiyatla satın alıyoruz. ikinci el inşaat malzemesi alan firmalar arasında Evgen iskele kalıp sistemleri olarak şeffaf ticaret anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Plywood Satış

Plywood satış konusunda firmamız piyasayı özenle takip edip, en kaliteli plywood  kalıp malzemesini en uygun fiyatlarla siz müşterilerine sunar.

Plywood Nerelerde Kullanılır?

Plywood yapı inşaat sektöründe betonarme kalıp malzemesi olarak kullanılır. Plywood ile düz yüzeyli betornarme kalıbı yapılması mümkündür. Bunun yanı sıra dorse taban malzemesi olarak kullanılmaktadır. Mobilya sektöründe çokça tercih edilir.

Bu Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin