Kiralık İskele

Kiralık İskele

Kiralık iskele, yapı inşaat sektörü ve diğer endüstriyel kuruluşlarda ihtiyaç duyulan iskele kalıp malzemelerinin, satın alma yerine kiralama usulü ile edinimidir. 

Satın alma maliyetlerini yüksek bulan firmalar için oldukça ekonomik bir alternatif olan kiralık iskele hizmeti Evgen İskele kalitesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Stoklarımızda, günümüz standartlarına uygun iskele ve kalıp malzemeleri ekonomik kiralama koşulları ile hazır bulundurulur. Müşterilerimizden gelen iskele kiralama taleplerinde önceliğimiz, proje için gerekli olan en ekonomik ve en kaliteli iskele kalıp malzemesinin tespitidir.

İhtiyaç duyulan iskele kalıp malzemesinin tespiti yapıldıktan sonra en hızlı şekilde sevkiyatı sağlanır. İskele kiralama sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman çözüm ortağınız olmaktayız. Maliyetlerinizi en aza indirebilmek için iskele sistemimiz tüm Türkiye genelinde hizmetinizdedir.

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri, uzman personeli ve kaliteli inşaat iskelesi çeşitleri ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Kiralık İskele Çeşitleri

İskele ürünlerimizle ilgili iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayıp iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık İskele M2 Fiyatı - Fiyatları Güncel 2024

Kiralık iskele m2 fiyatları, talep edilen iskelenin özelliklerine ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri olarak, firmamız ihtiyacınız olan iskele tipinin tespitini yaptıktan sonra en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktadır. Kiralık iskele fiyatlarında size kolaylık sağlıyor, projenize en uygun malzemeleri sağlıyoruz.

Kiralık iskele fiyatları, kullanılacak olan iskelenin çeşidine , iskelenin kurulacağı yapı tipine göre değişiklik göstermektedir.

Cephe Uygulamalarında kiralık iskele fiyatları m² cinsinden 40TL ile 45TL aralığında değişmektedir. Kiralık iskele fiyatları kullanılacak olan kiralık iskelenin miktarı ve kullanım süresi ile de değişebilmektedir. Uzun süreli kiralamalarda iskonto miktarı artmaktadır.

Kalıp Uygulamalarında kiralık iskele fiyatları kullanılacak olan kalıp iskele tipine göre değişmektedir.

Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Evgen İskele Kiralık İskele Ürünleri Nelerdir?

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri, betonarme yapı inşasında gereksinim duyulan tüm iskele kalıp malzemelerini kapsamaktadır. İlk etapta, kaba inşaat diye bilinen betonarme imalatında kalıp altı iskele ön plana çıkar. İnşaatın yapımı ilerledikçe cephe iskelesi, sıva iskelesi, hareketli mobil iskele olarak çeşitli formlarda talep edilmektedir.

Aşağıdaki ürünlerimiz yer almaktadır.

  • Kiralık kalıp altı iskele
  • Kiralık teleskopik direk
  • Kiralık sac pano (İnşaat Döşeme Panosu)
  • Kiralık güvenlikli cephe iskelesi

Ürünlerimizin detayları ise şu şekildedir:

Kiralık Kalıp Altı İskele

Kiralık örümcek iskele olarak da adlandırılan kalıp altı iskele, yüksekliği 5 metreyi aşan, tabliye beton kalınlığı 20 cm’den fazla olan döşeme imalatlarında kullanılır. Dikey elemanların yanı sıra yatay kollar kullanılarak beton dökümü esnasında oluşabilecek yükün daha emniyetli bir şekilde taşınması sağlanır. İster inşaatlık kereste, ister H20 ahşap kiriş uygulamasına göre başlıklar hazır stoklarımızda bulundurulur.

Kiralık İskele

Cuplock iskele kiralık iskele fiyatları, iskelede kullanılacak elemanların adetleri bazından fiyatlandırılmakla birlikte 8TL/m³ – 15TL/m³ aralığındadır. Cuplock iskele kiralık iskele fiyatlarında imalatı yapılacak olan döşemenin yüksekliği ve döşeme kalınlığı belirleyicidir. Döşemeye uygun iskele elemanları belirlendikten sonra kiralık iskele fiyatları hesaplanmaktadır.

Cuplock İskele ve Masa İskele kiralık iskele fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur iskelenin üzerinde kullanılacak olan ana taşıyıcı ve tali taşıyıcı (mahya-ızgara) ahşap çeşididir. İskele üzerinde kullanılacak olan ahşap malzeme H20 Ahşap kiriş ise dikme aralıkları artacak, kullanılacak olan ahşap 5×10 – 10×10 inşaatlık kereste ise dikme aralıkları azalacaktır. Buna bağlı olarak H20 Ahşap kiriş kullanımı kalıp iskelelerinde kiralık iskele fiyatlarını düşürmektedir.

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’nde kiralık iskele hizmeti yanında kiralık H20 Ahşap kiriş hizmeti de müşterilerine seçenek olarak sunulmaktadır. Proje başlangıcında henüz herhangi bir malzeme alımı yapmadan Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’ne gelen müşteriler projelerine uygun iskele ve kalıp malzemelerini seçenekler içinden belirleyerek ekonomik sonuçlar almaktadır.

Masa Tipi (H) İskele

Masa Tipi İskele – H İskele kiralık iskele fiyatları Cuplock iskele kiralık iskele fiyatlarında olduğu gibi kullanılacak elemanların adetleri bazından fiyatlandırılmakla birlikte 8TL/m³ – 15TL/m³ aralığındadır.

Cuplock İskele ve Masa İskele kiralık iskele fiyatlarında hesaplanan hacim; iskelenin kurulacağı alan ve yüksekliğin çarpımı ile bulunmaktadır.

Her iki sistemde de dikey elemanlar arasındaki mesafe toplam kullanılacak olan malzeme miktarına doğrudan etki etmektedir. Ağır döşeme yüklerinde dikey eleman aralıkları kısa tutulacağı için kullanılacak olan dikme, yatay eleman, Alt Ayar Mili ve başlık elemanı sayısı artacaktır. Buna bağlı olarak Masa Tipi İskele – Cuplock İskele kiralık iskele fiyatları doğrudan etkilenecektir.

Kiralık Teleskopik Direk

Kiralık teleskopik direk sektörde inşaat direği, kalıp altı direği, teleskopik dikme gibi isimlerle de bilinir. Kalıp altında inşaat sırık çeşitlerine göre kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir. 5 metreye kadar yüksekliklerde oldukça verimli kullanımı vardır. Her boy ve tipte teleskopik dikme hazır stoklarımızdan sevk edilir. Maya direği, kiriş altı direği olmak üzere her boy ve tipte teleskopik dikme hazır stoklarımızdan teslim edilir.

Teleskopik direk kiralık iskele fiyatları kullanılacak olan teleskopik direğin boyuna göre 3mt, 3.5mt, 4mt, 4.5mt, ve 5mt olarak 10TL/adet ve 25TL/ adet aralığındadır. Teleskopik direk kiralık iskele fiyatları kullanım miktarı ve süresi ile de değişebilmektedir.

kiralik-iskele-fiyat-guncel

Kiralık Sac Pano (İnşaat Döşeme Panosu)

Kiralık sac pano, betonarme döşeme imalatlarında dayanıklılığı ile bilinen iskele kalıp malzemesidir. Sac pano kalıp malzemesi çeşitli ölçülerde bulunmaktadır. Genelde tercih edilen ölçüler 50*100 ve 40*100cm’dir. 50*100 sac pano plywood ve inşaatlık keresteye göre daha ekonomik bir malzemedir.

Genel olarak en çok talep edilen kiralık kalıp malzemeleri yukarıdaki gibidir. Zaman zaman farklı malzeme çeşitleri de kiralık olarak talep edilmektedir. Bu malzemeler arasında kiralık çiroz kilidi, kiralık tayrot, kiralık gırgır asansör en çok sorulan iskele kalıp ekipmanlarıdır. 

Kiralık Güvenlikli Cephe İskelesi

Kiralık güvenlikli cephe iskelesi, son yıllarda gündemde olan iş güvenliği kuralları gereğince kurulan sıva iskelesi çeşididir. Sıva ve mantolama işlerinin yanı sıra cephe kaplama, asansör montajı ve diğer işlerde oldukça pratik bir alternatiftir. Güvenlikli dış cephe iskelesi farklı tip ve ölçülerde stoklarımızda bulunur. Cephe iskelesi çeşitlerimiz, flanşlı iskele, h tipi iskele, alman iskelesi olmak üzere üç çeşittir. İsteğe göre galvanizli iskele yada boyalı iskele çeşitlerimizi uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Kiralık Çiroz Kilidi

Kiralık çiroz kilidi hizmeti sektöründe ilk olarak Evgen İskele tarafından sunulmaya başlanmıştır. Sektördeki talebi gören firmamız en kaliteli kalıp kilitleri ile kiralık çiroz kilidi stoklarını güncelleyerek hizmet vermeye başlamıştır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatlarla kalıp kilidi kiralayıp maliyetlerinizi düşürmek için bizimle irtibata geçiniz.

Yeni ve ikinci el tüm ürünlerimize göz atmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Kiralık Tij Tayrot (Tie Rood)

Kiralık tij tayrot (tie rood) ürünümüz yüksek mukavemet isteyen betonarme imalatlarında en çok tercih edilen kalıp malzemesidir. Her boyda ve değişik formlarda tij tayrot malzemeleri stoklarımızda hazır bulunmaktadır.

Tij ayna kelebek olarak takım halinde kiralayabilir yada elinizde bulunan mevcut tayrot malzemelerinizin eksiğini tayrot kiralama hizmetini kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Genel olarak en çok talep edilen kiralık kalıp malzemeleri yukarıda bahsettiklerimiz gibidir. Zaman zaman farklı malzeme çeşitleri de kiralık olarak talep edilmektedir. Bu malzemeler arasında kiralık çiroz kilidi, kiralık tayrot ve kiralık gırgır asansör de en çok talep gören iskele kalıp ekipmanlarıdır. 

Kiralık İskele Ankara

Kiralık iskele Ankara piyasasında Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri her geçen gün iş hacmini genişletmektedir. Ankara merkezli firmamız tüm Türkiye genelindeki müşterilerine  hizmet verme gayreti içerisinde şeffaf ve dürüst ticaret anlayışı ile hareket etmektedir.

Dış cephe ve kalıp kiralık iskele fiyatlarını etkileyen unsurlardan bahsedecek olursak, nakliye fiyatları önde gelmektedir. Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’nde iskele elemanları nizami şekilde paketlenmiş olarak stoklarda hazır bulunmaktadır. Dolayısı ile paketli yüklenen malzemeler nakliye avantajı sağlayarak kiralık iskele fiyatlarını minimum seviyede tutmaktadır.

Son yıllarda artan emtia fiyatları dikkate alındığında inşaat firmaları için cephe ve kalıp iskelesini kiralamak satın almaktan daha avantajlı hale gelmiş durumda.İşletmeler iskele ile ilgili hem yatırım maliyetine katlanmamak hem de depolama maliyetleri ile karşı karşıya kalmamak için kiralık iskele tercih etmektedir.

Kiralık İskele İskele Kiralama

Kiralık İskele Sevkiyatı

Firmamız kiralık iskele sevkiyatların da işinin uzmanı nakliye firmaları ile işbirliği içinde çalışmaktadır. En uygun fiyat ve eksiksiz teslimat bizler için önem arz eden bir konudur.

Firmamızdan talep etmiş olduğunuz iskele ve kalıp malzemeleri depolarımızda paletli bir şekilde hazır bulundurulmaktadır. Kiralama sözleşmesi yapıldıktan sonra müşterilerimizin belirlemiş olduğu zamanlamaya paralel olarak sevkiyat programı hazırlanır. Kiralık iskele malzemesinin tonaj ve gabarisine göre doğru araç tespitinin ardından sevkiyata geçilir. Sayıma uygun paletli halde bulunan iskele malzemelerinin sayım işlemi kiracı firma yetkilisi ile beraber yapılır. Depomuzda hazır bulunan makinalarımız ile yükleme gerçekleştirilir.

Kiralık İskele Teslimatı

Kiralık iskele teslimatları konusunda firmamız oldukça şeffaf çözümlerle sizlere hizmet vermektedir. İskele kiralama hizmetinde teslim ve tebellüğ ciddi önem arz eder. Bilindiği üzere iskele malzemeleri belli bir süre karşılığın da belli ücret ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamız temennisi müşterilerimizin bu ücret dışında farklı bir maliyete girmemesi yönündedir. Şantiyeler de bazen istenmeyen güvenlik zafiyetleri sonucu iskele malzemelerinin eksildiği tecrübe ile sabittir. 

Ek olarak, şantiyelerin olağan işleyişi esnasında malzemelerde hasar oluşabilmektedir. Malum durumlar karşısında en asgari oranda kiracı firma kayıp ve zayi bedelleri ile karşı karşıya kalabilir. Bu süreçte firmamız ile alakalı hoş olmayan bir izlenim oluşmaması açısından iskele teslimatlarına yüksek hassasiyetle yaklaşmaktayız. 

Firmamızdan kiralanan her bir iskele malzemesini kiracı firma yetkilisine tam ve sağlam olduğundan emin olmak şartıyla teslim etmekteyiz. Bu sebep ile kiralık iskele malzemelerini sevkiyata hazırlarken kolayca sayılabilecek şekilde paketlemekteyiz. Gerekli durumlarda sayım işlemenin yanı sıra tonaj kontrolü de sağlamaktayız. Hazır stoklarımızda bulunan sayıma ve yüklemeye hazır iskele malzemelerimizi mesai saatleri içerisinde teslim alabilirsiniz.

Kiralık İskele İadesi

Kiralık iskele hizmetinden faydalanan müşterilerimiz iş bitiminde bu malzemeleri depomuza iade etmektedir. Bu iade esnasında farklı sıkıntılarla ve maliyetlerle karşılaşmamak için firmamıza bir mesai günü öncesinden iade ile alakalı bilgi vermek durumundadır.

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda en uygun fiyat ve ürün seçeneklerini kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

Kiralık iskele fiyatları Ankara ve tüm ülke genelinde detaylı bilgi alabilmek için Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Plansız veya anlık yapılan iadelerde gerek yükleme hatasından kaynaklı, gerekse zamanlama açısından sıkıntılar yaşanabilmektedir. Ancak planlı yapılan iskele iadelerinde iş oldukça kolaydır. Firmamız yetkilileri kiracı müşteriye tercih edecekleri sevkiyat araçları ve yükleme şekliyle alakalı detaylı bilgi vererek işleri oldukça kolay ve ekonomik şekilde halletmektedir. Zamanlaması düzgün yapılan iskele iadelerin de aynı gün teslim ve tebellüğ gerçekleştirilip istenmeyen maliyetlerden kaçınılır.

Aşağıda konumuzla alakalı sizlerden gelen soruları ve cevaplarını derledik. Umarız sizler için faydalı ve bilgilendirici bir içerik olmuştur. Diğer sorularınız ve teklif almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İskele kiralamak veya detaylı bilgi almak için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Evgen İskele, sektöründe profesyonel ve güvenilir bir firmadır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın. 

Evet. Hem yeni hem de ikinci el ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen burayı tıklayın.

Evgen İskele İletişim Formu