KBS Çiroz Kilidi

KBS Çiroz Kilidi

KBS çiroz kilidi, çiroz kilidi ya da kalıp kilidi ismi ile kullanılan yardımcı kalıp elemanıdır.

Betonarme imalatların yapım aşamasında düşey elemanların imalatında kullanılır. Çiroz kilidi düşey kalıp sistemlerinin beton dökümü esnasında açmasını engellemek ve kalıp mesafesini korumak amaçlı kullanılır.

Sekizlik ve onluk inşaat demiri karşılıklı iki çiroz kilidinin içinden geçirilip kilit mandalının bırakılması ile uygulanır. Mandal bırakıldıktan sonra çiroz kilidi içerisindeki dişli kısım nervürlü demiri tutarak kalıbın sabit kalmasını sağlar.

Çiroz kilidi seçimindeki dikkat edilmesi gereken en önemli husus dişli kısmının kaliteli olmasıdır. Dişli kısmı kaliteli olan çiroz kilidi defalarca kullanılabilir.

Bu ürün hakkında bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

KBS Çiroz Kilidi

KBS Çiroz Kalıp Kilidi Fiyatları

KBS çiroz kalıp kilidi fiyatları hakkında bilgi almak için bize kolayca ulaşabilirsiniz. KBS çiroz kilidi piyasada bilinen en kaliteli çiroz kilididir. Kaliteli dişli kısımları sayesinde hem kalıp açma riskini azaltır hem de defalarca kullanım imkânı sağlayarak döküm başına çiroz kilidi maliyetini düşük seviyelere çeker.

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’nde KBS çiroz kilidini sıfır ve ikinci el olarak bulabilirsiniz. Tek seferlik kullanım ihtiyaçlarınız için kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evgen İskele İletişim Formu