İskele Kiralama

İskele Kiralama

İskele kiralama, inşaat ve endüstri işlerinde ihtiyaç duyulan iskele kalıp malzemelerinin belli süre ve ücretle temin edilmesi işidir. Satın alma maliyetlerini yüksek bulan veya bu malzemeye bir daha ihtiyacım olmayacak diyen müşterilerimiz için kiralık iskele hizmetimiz ekonomik bir alternatif olarak ön plana çıkar.

Kiralık iskele hizmeti son yıllarda malzeme fiyatlarına gelen zamlar nedeni ile ciddi önem kazanmıştır. Satın  alma maliyetleri ile kıyaslandığında iskele kiralama son derece ucuz ve pratik bir uygulama olarak karşımıza çıkar.

Örneğin kalıp altı teleskopik direk ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Günümüz mimari projelerini dikkate aldığımızda aynı binada farklı yüksekliklerde tabliye beton dökülmesi gerekebiliyor. Hal böylece olunca bir proje için farklı ölçüler de teleskopik dikme satın alınmasına bağlı olarak maliyet hesaplarınız alt üst olabiliyor. Tam bu noktada Evgen İskele kiralık teleskopik direk hizmetini uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunuluyor.

İskele kiralama, faaliyet konusu inşaat olmayan ihtiyaçları doğrultusunda kendisine ev, iş yeri vb. yaptırmak isteyen yatırımcılar için son derece kolaylık sağlamaktadır. Satın alıp işim bittikten sonra nereye koyacağım, kime satacağım, bir işime yaramaz diyen bireysel yapı sahipleri bu hizmetimizden faydalanarak bütçelerine olumlu anlamda yön verir.

İskele kiralamanın bir diğer avantajı ise depolama maliyetinizi ortadan kaldırmasıdır. Projeniz bittiğinde nereye koyacağım, nasıl muhafaza edeceğim diye düşünmek yerine Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’nden iskele kiralayarak imalatlarınıza devam edebilirsiniz.

Uzun lafın kısası iskele kalıp malzemesini siz düşünmeyin, biz halledelim. Detaylı bilgi için bize ulaşın, anında en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan iskele kalıp malzemesini kiralayalım.

İskele Kiralama Fiyatları

İskele kiralama fiyatları satılık iskele fiyatlarına göre oldukça caziptir. Yüz birim fiyata iskele satın alıp cebinizi boşaltmak yerine bir birim fiyata kiralayarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Kiralık iskele kalıp fiyatları ihtiyaç duyulan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri olarak müşterilerimiz den gelen talep doğrultusunda projenizi inceliyor, ustaları dinliyor ve ihtiyacınız olan iskele kalıp malzemesinin tespitini yapıyoruz. Malzeme listesi hazırlandıktan sonra en uygun fiyatlarla hazır stoklarımızdan şantiyenize sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.

Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile iskele kiralamak için sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

İskele Kiralama

İskele Kiralama Ankara – İstanbul – İzmir – Bursa

Kiralık iskele Ankara piyasasın da hizmet veren firmamız tüm Türkiye genelinde de müşterilerine sevkiyat yapmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile iskele kiralamak için bütün illerden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mobil İskele Kiralama

Mobil iskele, firmamız stoklarında bulunan alüminyum iskele çeşitleri ile tedarik edilmektedir. İhtiyacınız olan tekerlekli mobil iskele için bize ulaşınız.

Evgen İskele’de İskele Kiralama Nasıl Yapılır?

Evgen İskele’de kiralama işi oldukça pratik ve ekonomiktir. Tüm Türkiye genelindeki müşterilerimiz Kiralık iskele ihtiyaçları için firmamıza ulaştıktan sonra süreç başlar:

  • Proje Okuma ve İhtiyaç Duyulan Malzemenin Tespiti

İskele kalıp malzemesi gereksinimi olan müşterilerimiz projeleri hakkında detaylı bilgileri teknik personelimizle paylaşır. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra iskele kalıp malzemesinin stoklarımızdaki miktarı teyit edilir.

  • Fiyat Teklifi

Kiralaması yapılacak olan iskele kalıp malzemesinin detaylı listesi hazırlanır. Hazırlanan bu listede malzemelerin birim fiyat ve miktarı buna bağlı olarak çıkan toplam fiyat ve iskonto anlaşılır bir şekilde belirtilir.

  • Sözleşme onayı

Malzeme tespiti ve fiyat ile ilgili karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra iskele kiralama sözleşmesi düzenlenir. Düzenlenen bu sözleşmeye istinaden sevkiyat programı hazırlanır.

  • Sevkiyat

Firmamız stoklarında hazır bulunan kiralık iskele çeşitlerinin  sevkiyatı için Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile irtibata geçilir. Ekonomik ve güvenilir bir nakliye aracı ayarlayıp yükleme işlemi firmamız personeli tarafın dan gerçekleştirilir. Yükleme esnasında Kiralık iskeleler sözleşme hükümleri gereğince kiracı firma yetkilisine sayılarak veya tartılarak teslim edilir.

  • Ödeme

Kiralık iskele kalıp malzemelerinin kiracı firma yetkilisi ne teslimi ile kira süreci başlar. Sözleşmede anlaşılan ödeme şekliyle ilk kira tahsilatı yapılır.

  • İade

Kiralık iskele malzemeleri işi bittiğin de depomuz da sayılarak teslim alınır. İşin de tecrübeli personelimiz sayımını yaparak malzemelerin boşaltma işlemini gerçekleştirir.

İade işleminin gerçekleşmesi ile sözleşme fesih olur.

Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek üzere..