Teleskopik Direk Fiyatları

Teleskopik Direk Fiyatları

Teleskopik direk fiyatları için belirleyici faktör imalat aşamasında kullanılan boru, mekanizma ve üretim teknolojisidir. Teleskopik direk betonarme yapı inşaatında çok sıkça tercih edilen kalıp altı iskele kalıp malzemesidir.

Teleskopik direk iskele kalıp sektöründe inşaat direği, demir direk, Teleskopik dikme, kalıp altı direği olmak üzere farklı isimlerle tanımlanmaktadır. Tabliye beton altında oldukça ağır yüklere maruz kalması sebebi ile imalatında kullanılan boru kalınlığı oldukça önemlidir. Boru kalınlığı arttıkça dolayısıyla teleskopik direğin ağırlığı da artmaktadır.

Teleskopik direklerde önem arz eden bir diğer husus ise ayar mekanizmasıdır. Ayar mekanizmasının kalitesi inşaat demir direğinin mukavemetini doğrudan etkilemektedir.

Tüm bu etkenler teleskopik direk fiyatlarında belirleyici unsur olarak ön plandadır. Teleskopik direk satın alırken yukarıda bahsettiğimiz unsurlar dikkate alınarak fiyat araştırması yapılmalıdır. Kaliteli ve ekonomik fiyatlı teleskopik direk satın almak için bizimle irtibata geçiniz.

Teleskopik Direk Fiyatları

Teleskopik direk fiyatları kiralaması hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki butondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teleskopik Direk Ankara – İstanbul - İzmir

Teleskopik direk Ankara piyasasında Evgen İskele sistemleri olarak kaliteli kalıp altı inşaat teleskopik direği çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Satılık teleskopik direk stoklarımızda TSE standartlarında üretim yapan imalatçı firmaların ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Firmamızın sürekli alış veriş politikası gereği teleskopik dikme satışlarımız da olmazsa olmaz prensibimiz kaliteli direkleri uygun fiyatlarla müşterilerimize arz etmektir.

Teleskopik direk İstanbul ve İzmir piyasaları başta olmak üzere tüm Türkiye geneline satışlarımız mevcuttur. Gerek web sitelerimizde www.evgeniskele.comwww.kiralikiskeleankara.com gerekse sosyal hesaplarımızda stoklarımızda ki ürünleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Evgen İskele teleskopik direk konusun da Türkiye genelinde dürüst ticaretimiz sayesinde sahip olduğumuz referanslarımız mevcuttur.

Anlaşmalı çalıştığımız nakliye firmaları ile uygun sevkiyat maliyeti sayesinde satın aldığınız teleskopik iskele çeşitlerini sizlere ulaştırıyoruz.

Teleskopik Direk Fiyatları Sıfır ve İkinci El

Teleskopik direk Fiyatları Sıfır ve İkinci El olarak iki ayrı şekilde piyasa oluşturmaktadır. Sıfır teleskopik dikmeler değişen çelik fiyatlarından doğrudan etkilenmektedir. İkinci el teleskopik direkler ise Sıfır ürünlere göre daha uygun fiyatlarla alıcı bulmaktadır.

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri olarak stoklarımızda yeni ve İkinci el teleskopik direk çeşitlerini hazır bulundurmaktadır. Tüm Türkiye genelinde sahibinden satılık teleskopik direklere ulaşarak satın alıyoruz. İşinde uzman personelimizle gerekli bakımlarını yaptıktan sonra kullanıma hazır olarak uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Satın alma maliyetini yüksek bulan müşterilerimiz için Evgen İskele Kiralık teleskopik direk hizmetimiz oldukça ekonomik bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Uygun  fiyatlarla ister aylık ister günlük teleskopik direk kiralama yöntemi ile maliyetlerinizi ekonomik hale getirebilirsiniz. Büyük paralar ödemek yerine ufak kiralarla projenizde ihtiyaç duyduğunuz teleskopik direği temin ediyoruz.

Kiralama sisteminin yanı sıra bir diğer alternatif ise geri satın alma garantili satış sözleşmesi. Firmamızdan satın almış olduğunuz kalıp altı teleskopik direkleri işiniz bittiğinde garanti fiyat sözleşmesi tekrar bize satabilirsiniz.

Teleskopik direk maliyetinizi düşürüp karlılığınızı artırmak için bizimle iletişime geçiniz.

İnşaat Teleskopik Direk Özellikleri

İnşaat Teleskopik Direk Özellikleri imalat standartı ve kullanım ölçüsü olarak iki farlı başlıkta incelenmesi gereken bir konudur.

Teleskopik direk tedariğin de  öncelik ihtiyaç olan teleskopik direk boyudur. Kalıp altı kat yüksekliğine göre farklı boylara teleskopik dikmeler bulunmaktadır. Örneğin 2.80 mt kat yüksekliğin de kullanılacak olan İnşaat direği piyasada 3mt açılır olarak bilinen teleskopik direktir. Teleskopik direkler adlandırılırken genel de kaç metreye kadar açılıyorsa o ölçüyle tanımlanır. 3 mt açılır teleskopik dikme kapalı ölçüde 1.85 mt dır. 1.85 mt ve 3.00 mt arasında istenilen ölçüde kullanılabilir.

Ticari alan betonarmelerinde bu ölçüden daha büyük direklere ihtiyaç duyulur.3.50 mt, 4.00 mt, 4.50 mt, ve 5.00 mt açılır teleskopik direkler stoklarımızda bulunmaktadır. Projenize uygun teleskopik direk ihtiyacınızı tespit edebilmek için bize ulaşınız.

Teleskopik direkleri teknik olarak inceleyecek olursak daha önce bahsettiğimiz gibi çelik boru kalınlığı önemlidir. Kaliteli bir teleskopik direkte aranan boru kalınlığı 3.00mm dır. Bunun yanı sıra 2.00mm 2.50mm kalınlığa sahip dikmelerde piyasada mevcuttur. Fiyat karşılaştırması yaparken bu özellik dikkate alınmalıdır.