Tie Rood (Tayrot)

Tie Rood (Tayrot) Nedir?

Tie rood (Tayrot), betonarme kalıp yapılmasında bağlantı elamanı olarak kullanılan inşaat kalıp malzemesidir. Sektörde tayrot, tij demiri, gibi isimlerlede bilinmektedir. Tayrot kullanımı oldukça kolay olmakla bereber uzun ömürlü bir kalıp bağlantı elemanıdır. Evgen iskele kalıp sistemleri olarak en kaliteli tayrot çeşitlerini, en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tayrot (Tie Rood) Mili Fiyatları

Tayrot mili fiyatları demir çelik fiyatlarındaki hareketliliğe göre değişiklik göstermektedir. Güncel tayrot mili fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tie Rood Borusu

Tie rood borusu kalıba beton dökültükten sonra tayrot milinin kolay bir şekilde çıkartılabilmesi için kullanılan plastik borudur. Tayrot borusu kullanımında konik adı verilen boru başlığı ve tayrot tıpası kullanılmaktadır. Her türlü tayrot demiri ekipmanlarını firmamız hazır stoklarında bulundurmaktadır.

İkinci El Tayrot Takım Fiyatları

İkinci el tayrot takım fiyatları yeni tayrot fiyatlarına göre daha ugyun olmaktadır. Evgen iskele kalıp sistemleri olarak firmamız ikinci el tayrot alım satımı işinde faaliyet göstermektedir. Tüm Türkiye genelinden satın aldığımız ikinci el tie rood takımlarının bakımını yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bu Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin