İnşaatlık Kereste Fiyatları

İnşaatlık Kereste Fiyatları

İnşaatlık kereste fiyatları kerestelerin elde edildiği ağaç türü ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. İnşaatlık kereste fiyatları hesaplanırken metreküp cinsinden hesaplanır. İnşaatlık kereste çam, ladin, köknar, kavak diğer ağaç türlerinden elde edilmektedir. Günümüzde en çok çam kereste inşaatlık olarak tercih edilir.

İnşaatlık kereste fiyatlarına etki eden bir diğer durum ise kalitesidir.

İnşaatlık Kereste M3 Fiyatları - Güncel Fiyatlar

İnşaat kereste metreküp fiyatları piyasa koşullarına göre değişiklik göstermektedir. İnşaatlık kereste olarak en çok tercih edilen çam kereste 2021 yılı geneline bakıldığında 2000-2500 TL/metreküp olarak alıcı bulmuştur. 2022 yılının ilk aylarında 3000 TL/metreküp olarak fiyatlandırma devam etmektedir. Gerek döviz kurları gerekse arz talep dengesi fiyat olarak belirleyici konumdadır. Piyasa da ikinci el inşaatlık kereste de oldukça rağbet görmektedir. Sıfır keresteye göre daha uygun fiyatlarla müşterilerimize sunduğumuz ikinci el kereste çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaatlık kereste fiyatları ve ürün hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaatlık Kereste Fiyatları

İnşaatlık Kereste Ankara – Bursa – İzmir

İnşaat kereste Ankara piyasasında oldukça çeşitlilik vardır. Ankara merkezli firmamızda tüm Türkiye geneli kereste sevkiyatlarımız devam etmektedir. İzmir, Bursa, İstanbul başta olmak üzere tüm ülke geneline inşaatlık kereste satışımız mevcuttur.

Satmak istediğiniz ikinci el inşaatlık keresteleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İnşaatlık Çam Kereste Fiyatları

İnşaat çam kereste fiyatları 2022 yılı ilk aylarında 3000 TL/metreküp olarak alıcı bulmaktadır. Piyasa koşullarına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Anlık fiyat bilgisi için bizimle telefon veya WhatsApp üzerinden irtibata geçebilirsiniz. En uygun fiyat ve en kaliteli malzemeyi siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Kredi kartına taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Tüm inşaatlık çam kereste ihtiyaçlarınız için hazır stoklardan arz yapmaktayız.

İnşaatlık Kereste Ölçüleri

İnşaatlık kereste ölçüleri en çok 5*10 , 10*10 ve 2,5’luk tahta olarak piyasada aranmaktadır. İhtiyacınız olan bütün ölçülerde inşaatlık çam kereste imal edilebilmektedir. 5*10 kereste ve 10*10 kereste çeşitli boylarda hazır stoklarımızda daima bulundurulmaktadır. 5*10 kereste 3 boy ve 4 boy olarak satışa sunulmaktadır. Yine aynı şekilde 10*10 kerestede 3 ve 4 boy ölçülerde satışa sunulur.