Yuvarlak (Dairesel) Kolon Kalıbı

Yuvarlak (Dairesel) Kolon Kalıbı

Yuvarlak (Dairesel) kolon kalıbı, dairesel kesitli kolonların imalatında kullanılan demonte hazır kalıp sistemleridir. Çelik sac yüzeyi ve arkası çelik kuşaklarla güçlendirilmiş gövde elemanı, bağlantı kilitleri ve payanda kısımlarından oluşur.

Yuvarlak kolon kalıpları çeşitli çaplarda ayrı ayrı takımlar halinde kurulabilmektedir. Yarım daire  şeklindeki panolar S kilitler yardımıyla birleştirilerek istenilen yükseklikte kolon kalıbı kurulur. Büyük çaplı ve yüksek kolon kalıpları tayrot ile takviye edilir.

Bu ürün hakkında bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Yuvarlak (Dairesel) Kolon Kalıbı

Yuvarlak Kolon Kalıbı Fiyatları

Yuvarlak kolon kalıp fiyatları istenilen çap ve yüksekliğe göre değişkenlik göstermektedir. Projeye uygun montaj elemanları belirlendikten sonra bir takım yuvarlak kolon kalıbı fiyatı belirlenir.

Yuvarlak Kolon Kalıbı Kiralık

Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri, stoktan teslim çeşitli çap ve yüksekliklerde kolon takımları kiralama hizmeti vermektedir.

Projelerinizde yuvarlak (dairesel) kesitli kolon imalatı olduğunda Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri’nden yuvarlak (dairesel) kolon kalıbı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dairesel Kolon Kalıbı Özellikleri Nelerdir?

Dairesel kolon kalıbı istenilen çap ve yükseklikte kolon imalatı yapılmasını sağlamaktadır. Montajı yapılan parçalar ister elle, ister vinç yardımı ile taşınabilmektedir.

Kolon imalatı yapılırken ahşap malzeme kullanılmadığı için herhangi bir malzeme zaiyatı olmamaktadır. Kolay kurulumu ve sökümü sayesinde seri üretim yapılmasına olanak sağlar.

Dairesel Kolon Kalıp Metrajı

Dairesel kolon kalıp metrajı, kalıbın beton gören yüzey alanı hesaplanarak yapılmaktadır. Ancak kiralamak istediğiniz dairesel yuvarlak kolon kalıbı için adet fiyatı-takım fiyatı belirlenmektedir.

Evgen İskele İletişim Formu